Title ISBN  
Eagles And Bulldogs In Normandy 1944 9781862272019  
Eagles of the Third Reich 9780811734059  
Eastern Front Sniper 9781784382162  
Een andere kijk op de Slag om Arnhem 9789059110083  
Een bommenwerper crashte in de Groote Peel  
Een brug te ver 9789026945168  
Een brug te ver 9789089751218  
Een brug te ver 9026945213  
Een chronologisch vademecum van de Tweede Wereldoorlog 9789089540270  
Een dame van ijzer 9789460035951  
Een donderslag bij heldere hemel 9789080977167  
Een Duits leven 9789401607483  
Een Groninger Pastorie in de storm 9789061352143  
Een in de oorlog 9789033005190  
Een kind in oorlog 9789002166885  
Een kleine stad bij Auschwitz 9789023476795  
Een koningsdrama - De biografie van Leopold III 9022315878  
Een kwarteeuw Jan Berlijn 9789462068377  
Een laatste saluut 9080655090  
Een leeg huis 9789035106932  
Een leger bij dageraad 9789089680679  
Een leven lang gezwegen 9789052943947  
Een liefde, een oorlog 9789054521136  
Een maaltijd in de winter 9789029089609  
Een meisje uit Oradour 9789045313504  
Een mens in haatuniform 9061352164  
Een monumentaal oorlogsverhaal 9789070706531  
Een ophitsend geschrift in Zeeland 9789090151335  
Een rechter in Auschwitz 9789402154825  
Een schrijver in oorlog 9789050187619  
Een sportman doet niet aan politiek 9789029085939  
Een tocht langs het slagveld 9789058681256  
Een voetnoot bij de wereldgeschiedenis  
Een vrij ernstig geval 9789075879308  
Een vrouw in Berlijn 9789059361102  
Een zware last op jonge schouders 9789087593056  
Eenige wakkere jongens 9789461059260  
Eichmann in Jeruzalem 9789045004570  
Eigen meester, niemands knecht 9789460038259  
Eight Stars to Victory 0898393191  
Einddoel Maas 9026983042  
Eindelijk vrij 9789029042963  
Eindelijk Vrij! Jeeps in de Velden 9789072859167  
Eindspel 1945 9789045851211  
Eindstation Pakan Baroe 1944-1945 – Dodenspoorweg door het oerwoud 9789060644416  
Eisenhower 9789002197321  
Eisenhower en zijn generaals 9789020978209  
Eisenhower's Lieutenants 9780253206084  
Elite of theThird Reich 1874622469  
Elite Panzer Strike Force 9780811701587  
Elk schot een treffer 9789045208909  
Elke dag angst 9789492159588  
Elke dag een druppel gif 9789048820368  
En de hel brak los 9789085424475  
En God zal alle tranen drogen 9789059117778  
En toen was het stil 9789060454633  
En wat deed mijn eigen volk? 9789064453052  
Encyclopedia of German Tanks of World War Two  
Encyclopedia of German Tanks of World War Two 1854095188  
Encyclopedia of German Tanks of World War Two  
Encyclopedia of the Third Reich 9781853266843  
Encyclopedie van de Holocaust 9789043506984  
Endgame at Stalingrad 9780700619542  
Endgame at Stalingrad 9780700619559  
Enemy at the gates: The battle for Stalingrad 1568623688  
Englandspiel 9026945612  
Englandspiel ontmaskerd 9789061003458  
Enigma en de strijd om de Westerschelde 9789461530011  
Entering Germany 3822859087  
Enzyklopädie Deutscher Waffen 1939-1945 9783613024816  
Er war mein Chef 3776622865  
Eresaluut boven massagraf – Junyo Maru de – vergeten – scheepsramp 9094004143  
Ergens in Nederland 9789064235016  
Erich von Manstein, leadership-strategy-conflict 9781846034657  
Erinnerungen 3548367321  
Ester & Ruzya 9789032508494  
Europa Europa! 9789026321528  
Europa in oorlog 1939-1945 9789071206900  
European Volunteers 0921991894  
Exorcising Hitler 9781408812389