Title ISBN  
La Bataille de l'Odon 9782840482499  
La guerre secrète des espions belges, 1940-1944 9782873865  
Lancaster 9781574270525  
Landjepik 9789089752314  
Landschappen van de metropool van de dood 9789000315321  
Langs de sporen van het Ardennenoffensief 9789038918952  
Langs kromme lijnen 9789053306024  
Larkhill's Wartime Locators 9781844155149  
Las mamás belgas 9789401446051  
Last Assault 9781844152223  
Last Man Standing 9780760334935  
Last of the Lancasters 9781783831746  
Laura's verzet 9789059773721  
Le Débarquement 2914230192  
Leading the Way to Arnhem 9789081270311  
Learning Under Fire 9781603441711  
Legendarny general 5923302373  
Leni Riefenstahl 9789059112834  
Leningrad 9789026321191  
Lest we forget 9789491536441  
Leven en lot 9789050188968  
Leven en overleven 9789057307102  
Leven in bezet Nederland - 1942 9789000353583  
Leven in de schaduw van de swastika 9789089540126  
Leven met Bommen en Bonnen 9074012051  
Leven met de dood 9789080885851  
Leven met de dood 9789080885851  
Leven naast het kamp 9789000321674  
Leven rondom een synagoge 9789082241624  
Lexikon zur deutschen Marinegeschichte 978378220145  
Liessel brandt  
Lieve allemaal 9789057308321  
Lightning 0898392993  
LISTA ZOLNIERZY ODZNACZONYCH  
Liverpool Street 9789077942437  
Lore 9789059364417  
Lost at Nijmegen  
Luchtalarm op de Veluwe 9789043505239  
Luchtgevechten 9789024343539  
Luchtmeisjes 9789038894348  
Luchtvaartarcheologie in België 9789058680235  
Lufthansa im Krieg - die Jahre 1939-1945 9789086161300  
Luftwaffe Aces of the Western Front 9781853674860  
Luftwaffe Field Divisions 9781855321007  
Luftwaffe Handbook 9780750941198  
L’étoile et le fusil. La traque des juifs (1942-1944) 2870032102