Title ISBN  
Jacoba van Tongeren 978946153483  
Jane's Fighting Aircraf of World War II 978-051767964  
Jane's Fighting Aircraft of World War II 9781851704934  
Jane's fighting ships of world war II 1851704949  
Jane's fighting ships of World War II 9781851704941  
Jane's Naval History of WW II 9789780004729  
Jane`s Fighting Ships of World War II 0517679639  
Jantje Wartena 9789463650137  
Japanese Aircraft of the Pacific War 9780870213137  
Japanese Special Attack Aircraft and Flying Bombs 8389450128  
Jeanne de Leugenaarster 9789046806845  
Jews in Nazi Berlin: From Kristallnacht to Liberation 9780226521572  
Jodenjacht 9789460033681  
Jodenkampen 9789043506410  
Jodenkampen 9789043506410  
Johannes Post 9024264626  
Jongens van Nederland 9789000301188  
Jood in Palestina 9789029050289  
Joods Vlissingen  
Joodse huizen 1 9789491363429  
Joodse huizen 2 9789491363641  
Joodse huizen 3 9789491363863  
Joodse huizen 4 9789491363917  
Joodse kinderen in het kamp Vught 9080065668  
Joodse NSB'ers 9789078019060  
Josef Mengele, nazi-arts 9789061006350  
Joseph Goebbels dagboek 1945 9789010021618  
Joseph Goebbels Tagebücher 1924-1945 9783492041157  
Jouw hart sta ik nooit meer af 9789033009525  
Judgment before Nuremberg 9781605982908  
Juno Beach 9782912925510  
Juno Beach 9781553650911  
Juno Beach 9780750930079  
Just Americans 1592401988  
Justice at Nuremberg 9780881840322