Title ISBN  
Vaderskind 9789023493068  
Valhalla Finale 3981008472  
Valour on Juno Beach 189618202X  
Van binnen is alles stuk 9789402600278  
Van Blitz tot niets 9789089541017  
Van boerenakker tot soldatenkerkhof 9789086801466  
Van D-day tot Berlijn 9789022549551  
Van kazemat tot kelderleven 9780908023049  
Van kwaad tot onvoorstelbaar erger 9789071809842  
Van landverraders tot goede vaderlanders 9789460037009  
Van Leningrad naar Berlijn. 9059114132  
Van Leningrad tot Berlijn 9789059114135  
Van Market Garden tot Bevrijding 9789081634236  
Van paardenwagen tot tank 9789078071631  
Van Tirpitz tot Kamikazes 9789067075022  
Vanacht varen de Hollanders  
Vanaf de Brug gezien 9789086160303  
Vandaag leven we nog 9789023466901  
Varen rond de wereld in oorlogstijd 9789057304286  
Veld van eer 9789089680532  
Velikaya Otechestvennaya: Komandarmy 5860901135  
Verborgen stad 9789044308730  
Verbrechen und Verschwörung: Arthur Nebe 3825853535  
Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg, Zweiter Band 3764808713  
Vercors 1944 9781849086981  
Verdraagtj uch! - van vuistslag tot uitgestoken hand 9789090253152  
Verdreven voor de Atlantikwall 9789462581708  
Vergeten stemmen van de Holocaust 9789022544174  
Verlies niet de moed 9789023493662  
Verloren in het paradijs 9789045210377  
Verover of vernietig 9032501283  
Verraad bij ochtendgloren  
Verzet 9789461533333  
Verzet, de 66 dagen van Baarlo  
Verzetshelden en moffenvrienden 9789460032981  
Verzetsherdenkingskruis 9789014034621  
Verzetsman Gerrit Kastein 1910-1943 9789080271753  
Vesting Vlissingen 9080910414  
Vet oud! Tweede Wereldoorlog 9789045214610  
Victims of Yalta 0552110302  
Victory at Mortain 0700611584  
Victory at Peleliu 9780806141541  
Victory in the West 9781845740597  
Victory in the West 9781845740580  
Vier gelijke stenen 9074274021  
Vier gelijke stenen 9074274021  
Villers-Bocage 187006707X  
Vinkel 5 jaar in oorlog 1940 - 1945  
Viooltjeshemel 9789463650335  
Viooltjeshemel 9789463650335  
Vlasov  
Vlasov 5945382504  
Vlasov and the Russian Liberation Movement 0521305454  
Vliegen en Vechten bij de Maas 1940-1945 9789075879193  
Vliegveld Bergen NH 1938-1945 9789075440041  
Vliegvelden in oorlogstijd 97890850  
Vlootverhoudingen in het Verre Oosten  
Vlucht 648 9789061204770  
Vlucht 648 9061204771  
Vlucht door de tijd  
Vlucht en repressie  
Vlucht en Verzet 9789033004926  
Vlucht naar de vrijheid 9789074274173  
Vlucht naar Tobroek 9789067901628  
Vlucht uit Renkum 9789082730708  
Vogelvrij 9789023454328  
Voices from D-day 0715322044  
Voices from the Battle of the Bulge 0715319205  
Voinskiye zvania 5703000734  
Volk en Vaderland  
Volk en Vaderland - Fotonieuws - Storm SS - De Zwarte Soldaat - Het Werkende Volk 9060711165  
Von Stauffenberg 9002197306  
Voor Führer, volk en vaderland 9789077895375  
Voor Führer, volk en vaderland. 907789537X  
Voormalige concentratiekampen 9789087042660  
Voorzitter van de Joodse Raad 9789057305368  
Voyennoplenniye v SSSR 5884390939  
Vriend of Vijand 9050180124  
Vrij spel 9789025437855  
Vrouwen van Vught 9789073978355  
Vught in de Tweede Wereldoorlog 9080156434